29 Mart 2014 Cumartesi

Dizi Mizi, Film Milm

Queen Inhyun's Man 2012
Şeker mi şeker, içini aşk, sevgi, mutluluk, ihtiras, keder, şehvet asdfgh dolduracak bir diziyle daha karşı karşıyasın ey okuyucu !
Yoo In Na ve Ji Hyun Woo'nun başrolünde olduğu bu dizi 2012 yapımı böyle zamandan zamana atlamalı bir tvN dizisi.
1600 bilmem kaç yılında müsteşar olan ama müsteşarlığın yanında pek bir güzel dövüşen, kılıç kullanan, at binen yiğit Kim Bung Do, kendisine verilen bir tılsım sonucu tam öleceği zamanlarda hop gelecek zamana uçar. Gittiği zamanda da kendini ''Dünyanın en güzel kadını'' olarak tanımlayan Choi Hee Jin ile karşılaşır. Kalbi bir kağıt kadar temiz ve aşka romantizme aşık kızımız Hee Jin buna yardım eder. Ve devam eden 16 bölüm boyunca bir geçmişte bir bu zamanda yaşanan olaylara, hoş sahnelere, içimizi sıcacık vıcık vıcık eden şekerliğe doyarız. Şimdi ihtirasın üstünü çizdim de izlediğim en cüretkar öpücükler bu dizideydi, kablolu kanal olunca oralarda sorun etmiyorlar herhal, baya öptüler birbirlerini, görmüşsünüzdür o meşhur sahneleri zaten o yüzden koymuyorum, hele finalin silinmiş versiyonunu görünce ihtirası sonuna kadar götürdüklerini gördüm dizi dizi değil Kim Ki Duk filmlerine yol alıyormuş meğersem asdfgh
Yoo In Na'yı nasıl sevdim nasıl sevdim bu dizi de anlatamam. O karakter hele nasıl şeker, pozitif <3
Burada kendini tanıtırken koptum ben zaten, çok şeker :3
Zaten gerçek hayatta da sevgili olduklarını bilip diziye öyle başlayınca daha da bir hoş oldu. Aralarındaki uyum tavan yaptı. İzleyin, boş bir zamanınızda aman ne izlesem diye yana yakıla dönüyorsanız tavsiye ederim

Barefoot(Yalınayak)2014

Şu görmüş olduğunuz sarışın insan Jay, zengin ailenin veledidir ama ailesiyle yolları ayırdığından o bar senin bu pub benim :D borçlar içinde bomboş bir hayat sürmektedir. Hapis cezasını karşılamak için toplum hizmeti babında paspas yaptığı akıl hastanesinde oraya hasta olarak getirilen bu sarışın kızçe Daisy ile karşılaşır. Ailesine kendisini kanıtlamak bir düzen tutturduğu yalanına inandırmak için bazı olaylar sonucu gerçek dünyaya adımını yeni atan saf Daisy'i de yanında götürür. İlk başta her şey oyunken aşk ve kovalamacayla işler sarpa sarar.
Bu filmi de biraz önce izledim. 1 buçuk saatlik şeker bir filmdi. Kızın saflığı çok tatlıydı tabii bunun altında bazı acı gerçekler yatıyor. Filmin ismi ise kızın her yerde çıplak ayakla dolaşmasından geliyor.
3 aydır yoktum bu 3 ayda hayatım normal seyrinde devam etti, kayda değer şeyler pek yok sadece birkaç Woo Bin'li hoş rüya gördüm :D, saçım omuzumdan aşağıya 1 karış inerek 19 yıllık ömrümde en uzun günlerini yaşıyor kesmemek için zor tutuyorum kendimi, ha bir de sınava girdim 2 ay sonra bir daha var e kader kısmet artık...Ha birde entelkitaptan 2 Dexter kitabı ve Pür adında bir kitap kazandım ve Nymphe'den de B.A.P One Shot albümü kazandım, şansım dönüyor haydi hayırlısı be :D Onlara tekrar teşekkür ederim buradan, bu fakiri sevindirdiler :D Uzun bir süre yazmayınca nasıl yazacağımı bilemedim. Zaten edebi bir insan değilim de okunacak derece de olsa güzel olur. Neyse o da geçer bir kaç yazıya bu deneme olsun. Zaten son zamanlarda hebele hebele olup duruyorum, konuşma ve yazma yetimi eski haline getirmeliyim :)
E oldu o zaman, başta bir merhaba diyememiştim onu diyeyim merhaba ve görüşürüz, ciao
Temsili şu aralar ben :D
hanijuni
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder